Jak do nas dołączyć

Cieszymy się, że jesteś tutaj. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz nas tylko na krótki czas, czy szukasz Boga i wspólnoty ludzi w Niego wierzących, czy wracasz do praktykowania swojej wiary katolickiej lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej wspólnocie. Wierzymy, że znajdziesz na tej stronie informacje, które mogą Ci pomóc. Zapraszamy przede wszystkim na Eucharystię, na której gromadzimy się w tygodniu w naszej polskiej kaplicy mieszczącej się przy 118 Oakly Road w Redditch. W Niedzielę zaś, mamy szansę uczestniczyć w Eucharystii w kościele w Redditch, ale również w Stratford i Evesham. Nasza rodzina parafialna jest otwarta na Ciebie, ale pamiętaj, że mieszkając w Wielkiej Brytanii powinieneś rozważyć zapisanie się do niej, gdyż wszystkie polskie parafie są personalne. Zawsze możesz też zadzwonić do naszego księdza, który pokieruje Cię i podpowie co zrobić, aby być z nami. Zapraszamy Cię do budowania naszej wspólnoty parafialnej.