2021-10-31

Zapisy do Parafii Redditch, Stratford upon Avon i Evesham

zapisy

Drodzy parafianie.

Przez najbliższe dwa miesiące chcę zaktualizować dane i ponowić zapis do naszej parafii. W związku z powrotem wielu Polaków do Ojczyzny, jak również zaprzestaniem uczestniczenia w Eucharystii wielu parafian w ostatnich miesiącach, ale też z chęcią uporządkowania spraw kancelaryjnych, a przede wszystkim w związku z faktem, ze jesteśmy parafią personalną, do której mogą należeć tylko zapisani członkowie, proszę wszystkich tych, którzy dopiero zaczęli budować swoją relację z Bogiem w Jego Kościele, bądź od wielu lat regularnie korzystają ze świętych sakramentów, aby ostatecznie potwierdzili swoją przynależność do naszej parafii. Proszę o pobranie poniższej formy zgłoszeniowej, wypełnienie i przyniesienie do zakrystii bądź kancelarii do końca 2021r.

Bardzo dziękuję za zrozumienie i odpowiedź na apel.

AMDG ks. Bartosz – Wasz proboszcz.